Sosyal Alanlar

Ana Sayfa  /  Duyurular

Değerli sitemiz sakinleri;


Yaz dönemi için halı sahalar, süs havuzu, açık havuz, peyzaj alanları ve diğer konularla ilgili güncel bilgilendirmedir.

--Süs Havuzu: Fıskiye pompalarının enerji sarfiyatının fazla oluşu ve gece geç saatlerde su sesi kaynaklı gürültüler gibi nedenlerle hafta içi 17:00 - 22:00 saatleri arasında, hafta sonu 13:00 - 22:00 saatleri arası çalıştırılacaktır.

--Açık Yüzme Havuzu: Açık yüzme zorunlu dinlendirme gereği pazartesi günleri bakım amaçlı kapalı tutulacaktır. Havuza girişler yaşam kitapçığında belirtildiği şekilde silikon bileklikle yapılmakta olup, bileklikler yönetim ofisinden temin edilebilir.

--Halı Sahalar: Halı Sahalar site sakinlerimizden gelen gürültü şikayetleri ve diğer talepler de dikkate alınarak, tüm günler sabah 10:00 ile 23:00 saatleri arasında kullanılabilecektir, 23:00 da faaliyetin sonlanmasından sonra ışıklar kapatılacak ve kapı kilitlenecektir. Lütfen, halı sahalar ve büyük halı saha yanındaki basketbol sahasındaki aktivitelerinizi 23:00a kadar sonlandırınız.Site içi rahatsızlığı önlemek için halı saha kullanımı sırasında argo konuşma, küfür, bağırma, tezahhürat vb. rahatsızlık veren hareketler yapılmamalı, konuyla ilgili çocukların uyarılması ve takibi de önemlidir.


Yukarıda bahsi geçen konularla ilgili göstereceğiniz destek, anlayış ve ilgiye şimdiden teşekkürler, saygılarımızla...

×