YENİ BANKA HESABI HAKKINDA

Ana Sayfa  /  Duyurular

Değerli Sitemiz Sakinleri; 

Sizlerin de bildiği üzere site hesabı İş Bankası Samsun Şubesinde tutulmaktadır. Sitemizde aidat ve ısınma tahsilatları ofisten nakit, ofisten kredi kartı, yönetim programı üzerinden sanal POS ve banka hesabına doğrudan havale ya da EFT yöntemiyle yapılmakta olup, İş Bankası POS cihazı üzerinden kredi kartıyla yapılan ödemelerde POS bloke gün süresinin 45 gün olması ve özellikle doğalgaz faturalarının yüksek olduğu aylarda POS dan dönüşlerin çok geç olması nedeniyle ödemelerin zamanında yapılması yönetimsel anlamda ciddi stres kaynağı olmaktadır, yine İş Bankasının aylık POS kullanım ücreti alması, havale ve EFT’ ler için ilave ücret talep etmesi gibi olumsuzluklar da bilinmektedir.

 Konuyla ilgili olarak TEB Bankası (Türk Ekonomi Bankası ) Samsun Sanayi Şubesinin verdiği teklif ve çalışma şartları değerlendirilmiş olup, POS dan yapılan kredi kartı ödemelerinde 10 günlük bloke süresi vermesi, POS kullanımı için aylık ödeme talep etmemesi, havale ve EFT için ilave ücret talep etmemesi, site hesabına promosyon ödemesi yapması ve sakinlerin başka il ve şubeden yapacakları ödemeler için işlem ücreti talep etmemesi gibi nedenlerle Yönetim Kurulumuzca TEB Sanayi Şubesinde hesap açılmasına karar verilmiştir. TEB Bankasından POS cihazı talep edilmiş, personel maaş otomasyon süreçleri de İş Bankasında olduğu gibi TEB Bankası üzerinden takip edilecek ve ilerleyen günlerde tüm ödeme - otomatik ödemeler yeni banka hesabına transfer edilecektir. Bankadan site içine kurulmak üzere ATM cihazı talebi de yapılmış ve değerlendirileceğinin bilgisi alınmıştır.

  İş Bankası Hesabı da şimdilik kademeli geçiş için açık tutulup kullanılmaya devam edilecektir. Tüm sakinlerimiz bloklardaki ilan panoları, web sitesi, SMS vb kanallardan da konuyla ilgili bilgilendirilecektir. 

  Bahsi geçen konuyla ilgili sizlerden ricamız; aidat otomatik ödeme talimatlarınızı ve ısınma ödemelerinizle ilgili havale - EFT talimatlarınızı aşağıda detayları verilen yeni hesaba yapmanız yönündedir, ilave olarak (bankanın verdiği bilgiye göre) dilerseniz kredi kartınızdan da mail order yöntemiyle otomatik ödeme talimatı da verebilceksiniz. Sitemize hayırlı olması dileğiyle. Hesap detaylarına www.koruparkevleri1.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz, saygılarımızla..

Hesap Adı : Korupark Evleri Sitesi 1.Kısım Yönetimi
Banka : TEB Bankası
Şube : Samsun Sanayi Şubesi - 181
Hesap : 66639396
İban No : TR76 0003 2000 0000 0066 6393 96 
Aidat : 120,00 TL 
Açıklamaya : Blok ve Daire no belirtiniz

×